Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Bluewater Spirit (1)

Bluewater Spirit

Bluewater Spirit to nowoczesna, zgrabna konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, także w restauracji, firmie czy kawiarni. Łatwy w montażu i konserwacji Spirit dostarcza do 2,5 litrów krystalicznie czystej wody na minutę. Dzięki takiej ilości wody produkowanej na bieżąco, urządzenie nie potrzebuje dodatkowego zbiornika.
ładowanie
9 990,00
PLN
za
szt.
Producent: Bluewater
Ładowanie

Produkt niedostępny w tej liczbie

Dostępna ilość:

Zadaj pytanie o przedmiot
  •  

Bluewater Spirit - skuteczny i kompaktowy filtr do wody z elektronicznym kranem
Bluewater Spirit to wszechstronny i bardzo wydajny filtr do wody. Usuwa szkodliwe patogenne bakterie, niezdrowe zanieczyszczenia chemiczne i metale toksyczne z wody pitnej. Kupując to urządzenie, dokonujesz jednej z najlepszych inwestycji dla poprawy swojego zdrowia i samopoczucia. Bluewater Spirit zmienia wodę z wodociągów w zdrową wodę pitną, którą wykorzystasz do przygotowania smacznych napoi i posiłków.

Bluewater Spirit to nowoczesna, zgrabna konstrukcja, która doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, także w restauracji, firmie czy kawiarni. Łatwy w montażu i konserwacji Spirit dostarcza do 2,5 litrów krystalicznie czystej wody na minutę. Dzięki takiej ilości wody produkowanej na bieżąco, urządzenie nie potrzebuje dodatkowego zbiornika.

Bluewater Spirit to między innymi:

Krystalicznie czysta woda do picia i serwowania w karafkach
Niesamowity smak potraw przygotowanych na czystej wodzie
Wspaniały smak kawy i herbaty bez pozostawiania osadów
Stała, elektroniczna kontrola jakości wody poprzez inteligentne czujniki
Filtracja wody w technologii SuperiorOsmosis™
Urządzenie wykorzystuje metodę molekularną oczyszczania wody. Oznacza to, że wyposażone jest w półprzepuszczalną membranę osmotyczną, która oczyszcza wodę ze skutecznością około 99%. Wszystkie zanieczyszczenia gromadzące się na siatce membrany są automatycznie spłukiwane i odprowadzane do kanalizacji, zapobiegając zapychaniu się urządzenia. Filtracja wody metodą odwróconej osmozy nie bez powodu jest jedną z najskuteczniejszych metod oczyszczania wody na świecie. Filtry korzystające z niej są w stanie uchronić nas nie tylko przed zanieczyszczeniami mechanicznymi, kamieniem czy związkami chemicznymi, ale również przed bakteriami, wirusami i chlorem. Opatentowana przez Bluewater technologia SuperiorOsmosis™pozwala na wielokrotny powrót brudnej wody na membranę, dzięki czemu znacząco spada ilość wody odprowadzanej do kanalizacji. Dzięki temu urządzenie jest bardzo ekonomiczne w użytkowaniu.

Producent zaleca używanie przed urządzeniem filtra wstępnego (mechanicznego). Ma to wpływ na żywotność urządzenia oraz membrany.

 

W zestawie znajdują się:
Filtr do wody Bluewater Spirit
Elektroniczny kran wody filtrowanej
Instrukcja obsługi w języku polskim
Dane techniczne
Poziomy filtracji:
Filtracja wstępna na filtrze z naturalnym węglem aktywnym marki Jacobi Carbons (wymiana co 3-6 miesięcy)
Membrana osmotyczna o bardzo wysokiej wydajności (wymiana co 12 - 48 miesięcy)
Częstotliwość wymian i serwisu zależna jest od ilości produkowanej wody czystej oraz jakości i ciśnienia wody zasilającej urządzenie.

Główne cechy Bluewater Spirit:
Produkuje ok. 2 litry wody na minutę (zalecana praca do 4 godzin/dobę)
Wbudowany czujnik czystości wody
Zintegrowana pompa ciśnieniowa
Redukcja soli (minimum 87%)
Technologia SuperiorOsmosis™
Stała kontrola jakości wody
Twardość wody zasilającej urządzenie Bluewater Spirit nie powinna przekraczać 7ºdH (stopni niemieckich). W przypadku twardszej wody zaleca się używanie zmiękczacza wody przed urządzeniem Bluewater Spirit.

Zaleca się stosowanie dodatkowej filtracji wstępnej, mechanicznej przed urządzeniem Bluewater Spirit. Zapobiega to przedostawaniu się do urządzenia cząstek mechanicznych zawartych w wodzie.

 

Parametry urządzenia:

Wymiary:

Szerokość: 150 mm
Wysokość: 365 mm
Głębokość: 462 mm
Waga:

18,1 kg
Pobór mocy:

Maks. 350 W
Zasilanie:

230 V / 50-60 Hz
Do urządzenia oferujemy opcjonalny montaż, którego cenę ustalamy indywidualnie. Dzięki niemu nie będziesz musiał martwić się o samodzielną instalację urządzenia, nasz serwisant wykona ją za Ciebie. Fachowo doradzimy w kwestii wyboru miejsca dla urządzenia, wykonamy wszystkie niezbędne czynności i uruchomimy urządzenie.

Dodaj opinię Dodaj opinię, dzięki temu również i Ty otrzymasz wiarygodną informację o produkcie.

Dodane opinie (0)
ładowanie
Powiązane produkty
Bluewater bateria do wody filtrowanej. Kran ze szczotkowanej stali nierdzewnej.
Bluewater bateria do wody filtrowanej. Kran ze szczotkowanej stali nierdzewnej.
299,00 PLN

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl